PDF Reader (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Download
tr: İndir

en: Top
tr: En üst

en: Page
tr: Sayfa

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Close
tr: Kapat

en: NO
tr: HAYIR

en: YES
tr: EVET

en: or
tr: ya da

en: Download link
tr: İndirme: link

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Print
tr: Yazdır
