PDF Reader (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Download
hu: Letölt

en: Top
hu: Teteje

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Close
hu: Bezár

en: NO
hu: NEM

en: YES
hu: IGEN

en: or
hu: vagy

en: Download link
hu: Letöltés hivatkozása

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: Renderer
hu: Megjelenítő
