PDF Reader (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Download
ku: داگرتن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: Print
ku: چاپکردن
