PDF Reader (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Download
mn: Татах

en: Top
mn: Дээд

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
