PDF Reader (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Download
bg: Свали

en: Top
bg: Връх

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно
