PDF Reader (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Download
hy: Բեռնել

en: Top
hy: Վերև

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
