PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (49 entries)

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: File
fr: Fichier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: File Size
fr: Taille du fichier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Issues
fr: Publications

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Filter
fr: Filtrer

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: URL:
fr: URL :

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Medium
fr: Moyen

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: Operation
fr: Opération

en: Pending
fr: En attente

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Changed
fr: Modifié

en: Completed
fr: Terminé

en: Failed
fr: Échec

en: Email Notifications
fr: Notifications par courriel

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: KB
fr: Ko

en: Passed
fr: Passé

en: Report
fr: Rapport

en: Show full screen button
fr: Afficher le bouton plein écran

en: Original Size
fr: Taille initiale

en: Creator
fr: Créateur

en: File:
fr: Fichier :

en: Job ID
fr: Identifiant (ID) de Travail

en: Tagged
fr: Étiqueté

en: Custom settings
fr: Paramètres personnalisés

en: Batch Size
fr: Taille du lot

en: File not found
fr: Fichier non trouvé

en: Needs Review
fr: À revoir

en: Checked
fr: Vérifié

en: Asset ID
fr: Identifiant (ID) de l'Asset
