PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Medium
sq: Mesatar

en: Operation
sq: Veprimi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Processing
sq: Në përpunim...
