PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: File ID
ar: معرف الملف

en: N/A
ar: غير موجود

en: URL:
ar: المسار:

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Medium
ar: متوسط

en: Operation
ar: عملية

en: Pending
ar: معلّق

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: KB
ar: ك.بايت

en: Passed
ar: نجح

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: File not found
ar: لم يتم العثور على الملف
