PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Operation
ast: Operación

en: @time ago
ast: hai @time

en: Failed
ast: Falló

en: Processing
ast: Procesando
