PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ
