PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Processing
br: O tretañ
