PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: File ID
el: ID αρχείου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Medium
el: Μέσο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Report
el: Αναφορά

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
