PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Issues
gl: Incidencias

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: N/A
gl: N/D

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Medium
gl: Medio

en: Operation
gl: Operación

en: Pending
gl: Pendente

en: @time ago
gl: fai @time

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Processing
gl: Procesando

en: Report
gl: Informe

en: Creator
gl: Creador

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
