PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: File ID
hr: ID datoteke

en: N/A
hr: N/D

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Medium
hr: Srednji

en: Operation
hr: Operacija

en: @time ago
hr: prije @time

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike
