PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: KB
hy: ԿԲ
