PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Operation
ku: کردار

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: KB
ku: ک.ب.

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
