PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
