PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Filter
sv: Filtrera

en: File ID
sv: Filens ID

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Medium
sv: Mellan

en: Operation
sv: Funktion

en: Pending
sv: Väntar på

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Processing
sv: Bearbetar

en: KB
sv: kB

en: Report
sv: Rapportera

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Tagged
sv: Märkt

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Default view mode
sv: Standardläge för visning

en: Needs Review
sv: Behöver översyn

en: Checked
sv: Kontrollerad

en: Asset ID
sv: Tillgångs ID
