PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: N/A
ta: இல்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Operation
ta: செயல்

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
