PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: File Size
be: Памер Файла

en: Filename
be: Назва файла

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File ID
be: Файл ID

en: N/A
be: Не даступна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: @time ago
be: @time таму

en: Processing
be: Апрацоўка

en: KB
be: КБ

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
