PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Filename
cs: Název souboru

en: Add another
cs: Přidat další

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Filter
cs: Filtr

en: File ID
cs: ID souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: Operation
cs: Operace

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Report
cs: Výkaz

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
