PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Filename
da: Filnavn

en: Issues
da: Udgaver

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: File ID
da: Fil-ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Operation
da: Handling

en: Pending
da: Afventer

en: @time ago
da: @time siden

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Processing
da: Behandler

en: KB
da: kB

en: Report
da: Rapport

en: Creator
da: Skaber

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: File not found
da: Fil ikke fundet

en: Queue Status
da: Kø-status

en: Default view mode
da: Standard view mode

en: Needs Review
da: Til gennemsyn

en: Checked
da: Markeret
