PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Operation
eu: Eragiketa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
