PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Issues
hu: Feladatok

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Filter
hu: Szűrő

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: N/A
hu: Nincs adat

en: URL:
hu: Webcím:

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Operation
hu: Művelet

en: Pending
hu: Függőben

en: @time ago
hu: @time

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Email Notifications
hu: Email értesítő

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: KB
hu: kB

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Default View
hu: Alapértelemzett nézet

en: Report
hu: Beszámoló

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Tagged
hu: Címkézett

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: File not found
hu: A fájl nem található

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézet mód

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: Total: @count
hu: Összesen: @count
