PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Last Updated
ml: അവസാനമായി പുതുക്കിയത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു

en: KB
ml: കെ.ബി.
