PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Filename
os: Файлы ном
