PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: File Size
vi: Dung lượng tập tin

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Filter
vi: Lọc

en: File ID
vi: ID tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Medium
vi: Vừa

en: Operation
vi: Thao tác

en: Pending
vi: Đang treo

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Failed
vi: Thất bại

en: Email Notifications
vi: Email thông báo

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: File not found
vi: Không tìm thấy tập tin
