PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Filename
bg: Име на файла

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Medium
bg: Среда

en: Operation
bg: Действие

en: Pending
bg: В изчакване

en: @time ago
bg: преди @time

en: Processing
bg: Обработва
