PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: Filename
fa: نام فایل

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Filter
fa: فیلتر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: N/A
fa: هیچ

en: URL:
fa: نشانی:

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Medium
fa: متوسط

en: Operation
fa: عملکرد

en: Pending
fa: معلق

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Failed
fa: ناموفق

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Report
fa: گزارش

en: Creator
fa: سازنده

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: Checked
fa: بررسی شده
