PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Processing
ka: დამუშავება
