PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony
