PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်
