PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
