PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Filter
pl: Filtr

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: N/A
pl: niedostępne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Medium
pl: Średnie

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Operation
pl: Czynność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: @time ago
pl: @time temu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Passed
pl: Zdany

en: Default View
pl: Domyślny widok

en: Report
pl: Raport

en: Creator
pl: Twórca

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Tagged
pl: Otagowane

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Batch Size
pl: Wielkość partii

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Default view mode
pl: Domyślny tryb wyświetlania

en: Checked
pl: Sprawdzone
