PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot
