PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: File
si: ගොනුව

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: All
si: සියල්ල

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
