PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: File ID
sk: ID súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Operation
sk: Operácia

en: Pending
sk: Čakajúce

en: @time ago
sk: pred @time

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
