PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: N/A
sl: N/D

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Pending
sl: Čaka

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Processing
sl: V obdelavi
