PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: KB
bn: কিলোবাইট
