PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: @time ago
bs: prije @time

en: Processing
bs: Procesujem
