PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: File ID
cy: ID ffeil

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Processing
cy: Prosesu
