PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Medium
eo: Medio

en: Operation
eo: Operacio

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Processing
eo: Traktante
