PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Issues
fi: Julkaisut

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Filter
fi: Suodatus

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Pending
fi: Odottaa

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Processing
fi: Käsitellään

en: KB
fi: Kt

en: Report
fi: Raportoi

en: Creator
fi: Luoja

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Tagged
fi: Merkitty

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: File not found
fi: Tiedostoa ei löytynyt

en: Checked
fi: Tarkistettu
