PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Download
is: Tak niður

en: Date
is: Dagfesting

en: Settings
is: Setingar

en: High
is: Høgt

en: Low
is: Lág

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Filter
is: Filtur

en: URL:
is: Leinki:

en: Medium
is: Miðal

en: Operation
is: Gerð

en: @time ago
is: @time síðani

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Processing
is: Viðger
