PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Processing
ga: Á phróiseáil
