PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: KB
gu: કીલો બાઈટ

en: Report
gu: અહેવાલ

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
