PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Filename
he: שם קובץ

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Filter
he: סינון

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: N/A
he: -ללא-

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: Operation
he: פעולה

en: Pending
he: ממתינות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Processing
he: בתהליך

en: KB
he: ק"ב

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Tagged
he: מתוייג

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Checked
he: נבדק
