PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (32 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Filter
hi: फिल्टर

en: N/A
hi: एन / ए

en: URL:
hi: यू आर एल:

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Medium
hi: माध्यम

en: Operation
hi: काम

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Changed
hi: बदल गया

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: KB
hi: किलो बाईट

en: Passed
hi: पारित कर दिया

en: Checked
hi: जाँचा
