PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Date
ht: Dat

en: Filename
ht: Non fichye

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje
